Aktualności...

Zawody w Środzie Wlkp

dodane przez: armator, 2014-12-17 10:37:28.

      Doskonały występ naszego reprezentanta w Wielkopolskiej Lidze Pływackiej. Mateusz Gruntkowski zwyciężył w stylu dowolnym na 100m z czasem 01:10:92 na zawodach pływackich w Środzie Wlkp. W konkurencji 50m delfinem również uzyskał wysoką lokatę lecz, jak to mówią sportowcy najgorszą bo tuż za podium, ustępując zawodnikowi z Warty Poznań o 0,3s. Zwycięstwo cieszy nas tym bardziej, że za swoimi plecami Mateusz zostawił zawodników ze szkół mistrzostwa sportowego takich jak: Warta Poznań, Posnania Poznań czy Akwawit Leszno.
      Sukces Mateusza jest wynikiem jego ciężkiej pracy, na którą składają się codzienne treningi ( o 6:00 rano i po południu), odpowiednio dobrana dieta i samodyscyplina. Talent i determinacja tego młodego zawodnika pozwalają wierzyć i liczyć na dalsze sukcesy.
      Miło nam też poinformować, że Mateusz na półmetku WLP prowadzi w klasyfikacji generalnej zawodników. Jest to kolejny powód do dumy, gdyż widać u tego zawodnika dużą wszechstronność stylową. Pozostali reprezentanci KS PRZYGODA Jędrzej i Jeremi Jóźwiak uplasowali się na 53 i 55 pozycji w delfinie, a w kraulu 52 i 54. Wiktoria Szymczak i Ksawery Mach, dla których był to pierwszy start w tak poważnej imprezie, osiągnęli 51 i 62 miejsce, płynąc kraulem.
Gratulujemy!


 

powrót...