Aktualności...

Mistrzostwa Polski Family Cup

dodane przez: armator, 2015-11-15 05:19:37.

W minioną niedzielę, ponad 30 osobowa grupa zawodników naszego Klubu, wzięła udział w Mistrzostwach Polski Family Cup w Międzyrzeczu. Pomimo niepełnego składu, występ można uznać za udany, 11 pucharów pokazuje, że idziemy w dobrym kierunku. W najmłodszej kategorii tj. dzieci do 6 roku życia, 3 miejsce zajął czteroletni Krzyś Lasota, który samodzielnie przepłynął pół basenu. Pozostałe dzieci, młodzież i dorośli ścigali się, w swoich kategoriach wiekowych, na tym samym dystansie - 25m dowolnym. Spośród dziewcząt klas I i II w ładnym stylu zwyciężyła Nadia Kinitz, a jej koleżanka Kornelia Górnicka zdobyła trzecie miejsce. Wśród chłopców III i IV klas płynący ze starszymi od siebie Tadziu Lasota przypłynął drugi, uzyskując dobry czas poniżej 20 sekund. W tej samej kategorii wiekowej u dziewcząt trzecie miejsce zajęła Amelia Górnicka. Wśród gimnazjalistów Piotr Piłka nie miał sobie równych zwyciężając z rówieśnikami, a startując w drugiej konkurencji „open” na 100m zmiennym ustąpił jedynie trenerowi Michałowi Strumnikowi. Wiele emocji przyniosły wyścigi dorosłych, w których to drugie miejsce wywalczyła Małgorzata Koczanowicz, w innej kategorii na trzecim miejscu podium stanęła Magdalena Kozioł.
Na uwagę zasługuje nasza jedyna sztafeta rodzinna Państwa Kozioł, można powiedzieć, że bez większego przygotowania rodzice Przemysław i Magdalena wsparli córkę Michalinę startując w najbardziej dopingowanej konkurencji zawodów. Gratulujemy!